Henkel wspiera segregację odpadów

W partnerstwie z Fundacją Nasza Ziemia firma zapoczątkowała kampanię edukacji ekologicznej skierowaną do uczniów szkół podstawowych.

„Lekcja Nieśmiecenia” to kampania edukacyjna, która wesprze szkoły w procesie edukacji ekologicznej związanej z segregacją odpadów. Działania akcji mają na celu przekazanie dzieciom praktycznej wiedzy oraz wyrabiania w nich właściwych zachowań i nawyków.

Szkoły mogą rejestrować swój udział w programie do 7 kwietnia za pomocą formularza dostępnego na stronie http://www.lekcjaniesmiecenia.pl. Wszystkie otrzymają specjalne materiały edukacyjne stworzone na potrzeby kampanii.

Dodatkowo szkoły, które będą posiadały ważną umowę na selektywną zbiórkę odpadów, będą mogły wziąć udział w towarzyszącym programowi specjalnym konkursie, w którym o zwycięstwie będzie decydować liczba oddanych na daną szkołę głosów internautów. Internauci będą mieli na oddanie swojego głosu na stronie http://www.lekcjaniesmiecenia.pl cały miesiąc, gdyż głosowanie rozpocznie się 1 a zakończy 30 kwietnia.

Dziesięć zwycięskich szkół, które otrzymają największą liczbę głosów, otrzyma system do praktycznej nauki segregacji odpadów w formie stacji edukacyjnej, na którą składa się z 7 pojemników na odpady wraz ze zgniatarką oraz tablicami edukacyjnymi.

Pełna informacja o akcji dostępna jest na stronie: http://www.naszaziemia.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-projektu-lekcja-niesmiecenia.html.

Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.