Nowoczesna Biedronka otwarta nad Notecią

Od 18 marca klienci mogą robić zakupy w najnowszym sklepie sieci Biedronka w centrum handlowym Aura Park w Nakle nad Notecią. Sieć przygotowała z tej okazji atrakcyjne promocje dla klientów - niektóre produkty można kupić nawet do 92% taniej.

Sklep Biedronka w Nakle nad Notecią przy ul. Mroteckiej 37A zaprojektowany jest zgodnie z najnowszym standardem sieci. Oznacza to ekologiczne rozwiązania wewnątrz sklepu, wyeksponowane strefy promocji czy przejrzyste ustawienie wysp na owoce i warzywa. Dla wygody klientów wprowadzony został podział stanowisk na owocowe, warzywne oraz produkty delikatne, czyli wymagające przechowywania w niższej temperaturze.

W placówce zminimalizowano liczbę papierowych plakatów, a w zamian przy wejściu ustawiono nowoczesne ekrany LCD informujące o aktualnych promocjach. Zastosowane zostało też oświetlenie LED-owe, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Co więcej, sklep wyposażono w ekologiczne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2. Nowa Biedronka ma też inteligentny system komunikacji dźwiękowej, informujący o aktualnych promocjach i wolnych kasach.

Swój nowoczesny i przestronny wygląd placówka zawdzięcza też zupełnie nowym systemom regałów i półek. Na sali sprzedaży znalazła się lada tradycyjna, gdzie klienci będą mogli zaopatrzyć się w świeże wędliny, mięso oraz sery na wagę. Nowością jest także odrębna wyspa z produktami ekologicznych bio oraz wege. W sklepie dostępne jest świeże, ciepłe pieczywo.

Sala sprzedaży nie jest zbyt wielka – ma 742 mkw. Jest tu pięć kas tradycyjnych, a o komfort zakupów zadba 21 pracowników. Na klientów, którzy przyjadą do niej samochodami, czeka 60 miejsc.

Nowy sklep sieci Biedronka to już trzecia placówka sieci w Nakle nad Notecią. Jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 6-23, a w niedziele handlowe w godz. 8–20. Z okazji otwarcia, w dniach od 18 do 20 marca, klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji, którymi objęte są m.in. Ptasie mleczko w cenie 8,99 zł/szt. (przy zakupie 2 szt.), wybrane pierogi Nasze Smaki (drugie opakowanie w cenie 1 zł), płyn do płukania Coccolino Creations 92% taniej - 6,99 zł/szt. (przy zakupie 2 szt.).

W wyjątkowo niskich cenach dostępne też będą wybrane produkty z lady tradycyjnej. Kiełbasę czereśniową wędzoną oraz szynkę czereśniową dostaniemy 50% taniej (17,49 zł/kg, zamiast 34,99 zł/kg). Ser królewski Sierpc będzie można kupić o 25% taniej (19,99 zł/kg, zamiast 26,99 zł/kg). Filet z piersi kurczak oraz łopatkę wieprzową bez kości w specjalnej cenie 9,99 zł/kg.

 

Katarzyna Pierzchała 5229 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.