Kosmetyki Anne Geddes Bio już w Polsce

To produkty, które są w 100% wegańskie.

Anne Geddes Bio to naturalne kosmetyki z Włoch, które powstały z inspiracji zdjęciami światowej sławy fotografki Anne Geddes. 

Produkty są w 100% wegańskie. Organiczne składniki takie jak aloes, masło shea, nagietek czy olej arganowy chronią skórę i utrzymują ją nawilżoną i odżywioną.

Kosmetyki Anne Geddes Bio tworzą dwie linie - dla mam oraz dla dzieci, od pierwszych dni życia.

Wszystkie produkty zawierają organiczne składniki roślinne z certyfikowanych i ekologicznych upraw, co potwierdzają certyfikaty Cosmetici Biologici, CCPB oraz Bio Certified Organic. Dodatkowo te naturalne kosmetyki są wolne od parabenów, SLES / SLS, olejów mineralnych, wazeliny, OGM, pestycydów, silikonów, PEG, fenoksyetanolu, sztucznych barwników oraz syntetycznych perfum.

W Polsce kosmetyki Anne Geddes Bio są dostępne od 8 marca w sklepie internetowym www.annegeddes.pl.

Joanna Hamdan 12113 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.