Piórko 2021: ostatni dzwonek dla autorów tekstów

Ostateczny termin nadsyłania prac do konkursu Biedronki na książkę dla dzieci Piórko 2021 mija 22 marca.

Biedronka już po raz siódmy otwiera debiutującym pisarzom drzwi do kariery. Co roku laureaci Piórka w obydwu kategoriach: Tekst i Ilustracje otrzymują od sieci po 100 tys. zł, a ich książka trafia do sprzedaży we wszystkich sklepach sieci w całej Polsce. Nakład zwycięskiej książki to kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy.
 
Ostateczny termin nadsyłania tekstów do tegorocznej edycji konkursu mija 22 marca. Przypomnijmy. W Piórku mogą brać udział jedynie debiutanci, a ich opowiadania i historie mają być przeznaczone dla czytelników w wieku 4-10 lat. Zgłoszone prace oceni profesjonalne jury, w skład którego wchodzi m.in. Agnieszka Karp-Szymańska, współtwórca i prezes zarządu Grupy CzasDzieci.pl, przewodnicząca jury w kategorii Tekst.
 
Teksty można nadsyłać poprzez stronę piorko.biedronka.pl.
Joanna Hamdan 12361 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.