Tymbark Vitamini - dla kobiet i o kobietach

Akcja "100% siebie" ma na celu przedstawienie kobiet i ich wewnętrznego piękna, które przejawia się na co dzień.

Tymbark w swoich social mediach oraz platformie www.stoprocentsiebie.pl prezentuje historie kilku z nich i zaprasza inne kobiety do wzięcia udziału w akcji, zgłaszając siebie lub inną kobietę.

Przez historie bohaterek prowadzi nas Małgorzata Ohme, a są nimi: Kinga Głyk – gitarzystka, nazywana wschodzącą gwiazdą muzyki Jazz Blues, Dominika Kasińska – uczestniczka programu „Down the road Zespół w trasie” i asystentka nauczyciela w szkole prywatnej oraz Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka – lekkoatletka, sprinterka i Medalistka Mistrzostw Świata. 

Akcja stoprocentsiebie.pl trwa do 28 marca. Po jej zakończeniu jury (Małgorzata Ohme oraz bohaterki akcji) wybierze 5 opisów, które wygrają 5 000 zł, a kolejne 100 najciekawszych zgłoszeń dostanie motywacyjny e-book (jeden z trzech do wyboru). Jednak to nie wszystko, dla każdej uczestniczki Tymbark Vitamini przygotował również darmowe materiały do pobrania: tapety na pulpit i planery do druku.

Działania te są kontynuacją kampanii, w której Tymbark zaprezentował nową formułę Vitamini w postaci soków 100%, bez dodatku cukru – nawiązując do 100% piękna w każdej kobiecie. Pokazując różne bohaterki, marka zwraca uwagę na to, że każda z nich reprezentuje 100% siebie, czyli coś wyjątkowego i wartościowego. Akcja „100% siebie” dodatkowo podkreśla wartości i pasje kobiet, które wspiera Tymbark.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.