W Iławie powstanie największy park handlowy

Oczywiście największy w tym mieście. Będzie to Era Park Handlowy.

Iława jest miastem o sporym potencjale - dużej sile nabywczej i nadal niskim nasyceniu powierzchnią handlową. Przygotowywana inwestycja będzie największym parkiem handlowym w mieście, z kompleksową ofertą zakupową.

Atutem projektu jest lokalizacja - u zbiegu Alei Jana Pawła II (droga wojewódzka nr 536) i ulicy Ziemowita, przy stacji benzynowej Orlen oraz w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej. Już teraz w bliskiej odległości Era Parku Handlowego mieszka kilkanaście tysięcy osób, a w najbliższym czasie planowane jest powstanie kolejnych kilku tysięcy mieszkań w sąsiedztwie.

Obiekt na tle miasta i regionu będzie wyróżniać oferta marek do tej pory nieobecnych w mieście oraz sklepy najemców sieciowych w najnowszych standardach. Na powierzchni ponad 7000 mkw. działać będzie operator spożywczy oraz kilkanaście sklepów popularnych marek m.in. z branży modowej, sportowej, drogeryjnej, obuwniczej, czy rtv/agd.

Inwestor ma już pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu planowane jest w 2022 roku. Teraz trwa komercjalizacja Iława Era Park Handlowy - za koncepcję handlową oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Obiekt w Iławie będzie czwartym centrum handlowym realizowanym przez inwestora sieci Era Park Handlowy, którego obiekty prężnie działają w Radomsku oraz Wieluniu (oba zostały rozbudowane). Aktualnie w trakcie realizacji jest także budowa Era Park Rembertów w Warszawie, którego otwarcie zaplanowano w IV kwartale tego roku.

Katarzyna Pierzchała 4300 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.