Lidl szuka pracowników wśród stażystów

Właśnie wystartowała kolejna - już 10. - edycja programu stażowego The Lidl Way to Career. Aplikować można do końca marca br.

The Lidl Way to Career to program stażowy, który od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem studentów i absolwentów. Potwierdzeniem jego popularności jest fakt, że w tym roku jest organizowany już po raz 10.

Lidl szuka - jak przekonuje - ambitnych i pracowitych osób, które będą chciały nabyć nowe doświadczenie zarówno w centrali, jak i w biurach sprzedaży firmy w obszarach takich jak: zakupy, sprzedaż, finanse, księgowość, controling, marketing oraz personalny.

W zdalnej rekrutacji do The Lidl Way to Career mogą uczestniczyć osoby ze statusem studenta lub absolwenci do 30. roku życia.

– Program stażowy na pewno pomoże rozwinąć stażystom ich umiejętności i ułatwi im start w życiu zawodowym. W Lidl Polska stażystów traktujemy bardzo poważnie – mają szanse samodzielnie wykonywać zadania oraz prowadzić projekty – mówi Jakub Ostrowski, kierownik działu rekrutacji i budowania marki pracodawcy, Lidl Polska. - Część z nich może liczyć również na dalsze zatrudnienie. Po zeszłorocznej edycji aż 70% stażystów zostało z nami na dłużej, otrzymując ofertę pracy – dodaje.

Wynagrodzenie za staż

Oprócz nabycia nowych doświadczeń oraz zdobycia wiedzy, tegoroczni stażyści biorący udział w The Lidl Way to Career otrzymają również wyższe niż w poprzednich latach wynagrodzenie – 3500 zł brutto miesięcznie. Rekrutacja będzie prowadzona w sposób zdalny, a aplikować można do końca marca br.

Stażyści, którzy przejdą proces rekrutacji, otrzymają umowę stażową oraz odbędą trzymiesięczny staż od 1 lipca do 30 września br.

Rekrutacji do programu stażowego The Lidl Way to Career towarzyszy kampania, której nośnikiem są kanały social media oraz promocja podczas wirtualnych targów pracy – Absolvent Talent Day oraz Jobicon.

CZYTAJ TAKŻE: Nestlé zaprasza na praktyki

 

Katarzyna Pierzchała 4300 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.