Nestlé zaprasza na praktyki

Do 15 kwietnia studenci mogą aplikować na trzymiesięczne praktyki w biurze głównym i w fabrykach producenta w Polsce.

To już 22. edycja Programu Praktyk Letnich w Nestlé. Dotychczas zgromadził on 1062 uczestników – blisko połowa (45%) związała się z firmą na dłużej, dołączając do 5500 pracowników w 8 lokalizacjach w Polsce.

Program Praktyk Letnich Nestlé oferuje dwa obszary rozwoju: Business Internship Program oraz Technology Engineering Development Program. Pierwszy obejmuje praktykę w biurze głównym w Warszawie i jest propozycją dla osób poszukujących doświadczenia w obszarach m.in. IT, HR, digital, eCommerce, marketing, komunikacja, sprzedaż, zarządzanie, logistyka, finanse. Program skierowany jest do studentów III-V roku i absolwentów do roku po ukończeniu studiów. 

Druga ścieżka to praktyka w fabrykach firmy dla osób zainteresowanych doświadczeniem w działach wspierających produkcję – takich jak: technologia i produkcja, zapewnienie jakości, inżynieria przemysłowa, wdrożenie i rozwój nowych produktów, a także BHP, finanse, HR czy IT. W programie mogą wziąć udział studenci IV-V roku i absolwenci do 2 lat po ukończeniu studiów o profilu technicznym lub biznesowym. Praktyki odbywają w fabrykach Nestlé w: Kaliszu, Kargowej, Nałęczowie, Nowej Wsi Wrocławskiej, Rzeszowie.

Potrwają od początku lipca do końca września.

W ramach praktyk, Nestlé zaoferuje szkolenia, m.in. z zakresu Design Thinking, a także dostęp do platformy eBusiness Academy. Z ofertą praktyk Nestlé Polska będzie można zapoznać się podczas targów pracy online: Studenckich Targów Pracy Samorządu Studentów SGH (16-18 marca), Absolvent Talent Days (17-18 marca) i Festiwalu Pracy JOBICON (24-25 marca).

Program Praktyk Letnich jest elementem globalnej inicjatywy Nestlé needs YOUth, której celem jest wspieranie młodych na rynku pracy. W jej ramach, do 2025 roku, Nestlé zobowiązało się do stworzenia 20 000 szans zatrudnienia oraz 20 000 miejsc na praktykach zawodowych i stażach dla osób wchodzących na rynek pracy - w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej.

Do Programu Praktyk Letnich Nestlé Polska można aplikować na stronie https://www.nestle.pl/jobs/program-praktyk-letnich oraz na https://pracodawcy.pracuj.pl/nestle-polska-sa,11620/staze-i-praktyki.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.