Polak jednym z kierowników Lidla w USA

Po ponad 7 latach pracy w Lidl Polska Przemysław Pilch awansował i został kierownikiem rejonu sprzedaży w Lidl US.

Przemysław Pilch od lutego br. jest odpowiedzialny za funkcjonowanie czterech sklepów w stanie Południowa Karolina. Odpowiada za zespół ponad 100 osób. Do stycznia br. - przez 7 lat i 3 miesiące - był kierownikiem rejonu sprzedaży w Lidl Polska. Na Śląsku sprawował nadzór nad funkcjonowaniem pięciu placówek handlowych.

Odpowiadał m.in. za zarządzanie sprzedażą (kontrola zamówień, czystości, świeżości i jakości), pracę nad optymalizacją procesów pracy a także za personel (zatrudnianie pracowników; szkolenie managerów sklepu, zastępców kierownika sklepu i pracowników); ich motywowanie; kontrolę ewidencji czasu pracy; dbałość o ważność badań, bhp, szkoleń ppoż. u pracowników.

Wcześniej przez prawie 4 lata pracował w Solid Security. Ukończył studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Bielsku Białej. Jest inżynierem informatykiem.

Katarzyna Pierzchała 4300 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.