Leroy Merlin przejął lokalizację po Tesco w Łodzi

Wyjaśnia się przyszłość obiektu handlowego Tesco w Łodzi w dzielnicy Bałuty. Leroy Merlin Polska potwierdza zakup nieruchomości. Jest to już 4. sklep Tesco przejęty przez Leroy Merlin.

Nowy sklep Leroy Merlin Bałuty usytuowany w obrębie ulic Pojezierska, Włókniarzy i Św. Teresy będzie sklepem innym niż dotychczas znane dwa obiekty Leroy Merlin usytuowane w galeriach Łódź Manufaktura i Port Łódź.

Dzięki dużej powierzchni handlowej (ponad 13 000 mkw.) Leroy Merlin zapowiada stworzenie unikalnego miejsca realizacji potrzeb klientów związanych z domem i ogrodem. Wszystko w jednym miejscu. Od projektu aż po montaż to główne przesłania i jednocześnie obietnice dla mieszkańców Łodzi, na które mogą liczyć w nowopowstającym obiekcie.

Nie bez znaczenia jest również bezpośrednie sąsiedztwo obiektów handlowo-usługowych takich marek, jak Agata Meble, Media Expert oraz Jysk.

Dzięki temu w Łodzi powstanie pierwsze prawdziwe centrum handlowe umożliwiające kompleksowe zaspokojenie potrzeb związanych z budową i wyposażeniem domu, którego oddziaływanie będzie mieć charakter regionalny.

Nowy sklep Leroy Merlin to również ok. 200 nowych miejsc pracy zarówno bezpośrednio w sklepie, jak u partnerów świadczących różnego rodzaju usługi na rzecz sklepu i jego klientów. Wkrótce na stronie kariera.leroymerlin.pl będą informację o rozpoczęciu rekrutacji.

Leroy Merlin to sieć 66 sklepów wielkopowierzchniowych z ofertą dla domu i ogrodu. W drugiej połowie 2021 r. nowy sklep tej sieci powstanie w Kutnie - tu trwa już rekrutacja pracowników.

Ilona Mrozowska 4035 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.