Okęcie Park: wchodzi Action, Pepco i Rossmann

Za kilka miesięcy klienci warszawskiego centrum Okęcie Park, położonego przy Al. Krakowskiej, będą mogli zrobić zakupy w trzech nowych sklepach - Action, Pepco i Rossmannie. Ruszyły prace adaptacyjne.

W latach 2019/2020 r. Okęcie Park przeszło gruntowną modernizację, w wyniku której m.in. powiększono, przebudowano i otworzono sklep Agata Meble oraz wprowadzono do obiektu funkcje rozrywkowe w postaci parku trampolin Jump World oraz centrum wspinaczkowego Murall.

W najnowszej odsłonie zmian już w marcu rozpoczną się prace adaptacyjne i zmiana układu lokali na parterze, co pozwoli na pełne przystosowanie tej powierzchni do standardów nowych najemców - sieci Action (900 mkw.), Pepco (630 mkw.) i Rossmann (420 mkw.). Każdy z lokali będzie miał oddzielne wejście bezpośrednio z parkingu, co jest rozwiązaniem szczególnie docenianym przez klientów w czasach podwyższonego reżimu sanitarnego.

- Okęcie Park ma grono stałych klientów, którzy cenią sobie różnorodną ofertę dostępną w jednym miejscu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom chcemy tę ofertę uzupełnić i jeszcze bardziej zróżnicować – tłumaczy zmiany Henryk Rytwiński, COO Onyx Asset Management.

Jego zdaniem polscy konsumenci lubią robić zakupy szybko, wygodnie i najlepiej móc załatwić wiele spraw w jednym miejscu. Pojawienie się w centrum sklepów takich marek jak Action, Pepco i Rossman ma pozwolić ten cel zrealizować. - Jestem przekonany, że będzie to także z korzyścią dla innych najemców i przyczyni się do wzrostu odwiedzalności całego obiektu – dodaje Rytwiński.

Wśród dotychczasowych najemców centrum poza Agata Meble, Jump World i Murall są już m.in.: Media Markt, supermarket spożywczy Auchan, Jysk, Bel - Pol, Burger King, Dreams Design oraz Świat Dziecka.

W umowach najmu z Action, Pepco i Rossmann pośredniczyła firma Mallson Polska, która odpowiadała za rekomercjalizację tej części obiektu. Nowi najemcy swoje lokale otworzą pod koniec pierwszej połowy roku.

Właścicielem i zarządcą Okęcie Park jest Grupa Octava Property Trust.

 

Katarzyna Pierzchała 4275 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.