Wielkoformatowe Złote Tarasy

W warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy pojawiły się cztery wielkoformatowe ekrany LED.

Ekrany o powierzchni kolejno 27 mkw., 24 mkw. oraz dwa 14 mkw. zostały zainstalowane wewnątrz obiektu w miejscach najwyższej frekwencji, w okolicach schodów ruchomych oraz przejścia z Dworca Centralnego do centrum handlowego.

Nośniki mają za zadanie komunikację wydarzeń w Złotych Tarasach, emisję materiałów informacyjnych, jak również reklamowych promujących ofertę najemców.

- Modernizacja obiektu oraz jego zasobów, jak nośniki digital signage to długofalowy cel w strategii centrum handlowego. Montaż nowoczesnych ekranów LED to kolejny krok w zapewnianiu klientom materiałów informacyjno-reklamowych na najwyższym poziomie, a najemcom możliwości dotarcia ze swoimi ofertami do większego grona odbiorców - mówi Maciej Sanetra, dyrektor CH Złote Tarasy.

Montaż nowych nośników to kontynuacja planu unowocześniania warszawskiego obiektu handlowego. W 2019 roku wdrożone zostały wayfindery z możliwością wytyczania trasy do wybranego lokalu oraz przeglądania ofert promocyjnych najemców. W tym samym roku CH Złote Tarasy uruchomiło autorską aplikację mobilną na system Android oraz IOS z programem lojalnościowym. Dodatkowo, przeprowadzony został remont trzech poziomów parkingu podziemnego wraz z wdrożeniem samoobsługowych kas parkingowych z możliwością wysyłania faktur na wskazany adres email. Dokonana została również wymiana wszystkich manualnych drzwi obrotowych na automatyczne.

Nowymi wielkoformatowymi ekranami, jak i mniejszymi nośnikami digitalowymi na terenie obiektu zarządza firma IMS, z którą Złote Tarasy współpracują od 2007 roku w zakresie digital signage oraz audiomarketingu.

Joanna Hamdan 12113 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.