KappAhl otwiera pierwszy sklep w Elblągu

Od marca klienci odwiedzający Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu będą mogli skorzystać z oferty KappAhl. Sklep o powierzchni 646 mkw. tej szwedzkiej marki otworzył się właśnie na parterze.

W kolekcjach KappAhl znajdziemy odzież i dodatki, a także linie z metkami XLNT, czyli moda adresowana do kobiet noszących ubrania w rozmiarze większym niż 42, K a y / D a y czy adresowaną do najmłodszych - Newbie.

- Elbląg jest zupełnie nowym miastem na mapie KappAhl w Polsce. Nigdy wcześniej nie byliśmy tutaj stacjonarnie dostępni dla naszych Klientów, mogli oni do tej pory korzystać jedynie z naszego sklepu internetowego. Stąd też pojawienie się KappAhl w elbląskich Ogrodach jest dla nas bardzo ważnym momentem – tłumaczy Agnieszka Skrybant-Jaworska, country manager KappAhl w Polsce.

Firma KappAhl, założona w 1953 roku w Göteborgu, jest jedną z czołowych sieci odzieżowych w Europie Północnej, mającą około 380 sklepów stacjonarnych marki KappAhl i Newbie w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Polsce i Wielkiej Brytanii oraz sklep internetowy. W KappAhl pracuje 4000 osób zatrudnionych w 400 miejscach w dziesięciu krajach.

Katarzyna Pierzchała 4275 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.