Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Soplica Kawowa

Głęboki smak wyjątkowo aromatycznej kawy, połączony z przyjemną nutą słodyczy.

Soplica po sukcesie nowej linii Deserowej, rozszerza ją o kolejny smak. Teraz do rodziny Soplic Deserowych dołącza Soplica Kawowa. Nowy wariant Soplicy dostępny jest od marca.

Nową Soplicę Kawową można degustować na wiele sposobów: tradycyjnie w kieliszku, w drinkach lub jako dodatek do kawy czy deserów.

Soplica Kawowa to głęboki smak wyjątkowo aromatycznej kawy, połączony z przyjemną nutą słodyczy. Delikatne, a jednocześnie bardzo wyraziste doznania smakowe, rozbudzają apetyt na odkrywanie przyjemności w nowej, wysmakowanej odsłonie.

Wprowadzenie do sprzedaży nowego wariantu Soplicy wspierane będzie materiałami POS, specjalnymi ekspozycjami w sklepach, kampanią digitalową i działaniami PR.

Nowość będzie dostępna w szerokiej dystrybucji od marca br. w butelkach o pojemności 100, 200 i 500 ml. Rekomendowane ceny nowego wariantu Soplicy to 7,49 zł za 100 ml, 14,69 zł za 200 ml i 26,99zł za 500 ml.

Joanna Hamdan 12113 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.