Bio Family wysyła już na całą Polskę

Sieć sklepów ekologicznych rozszerzyła zasięg swojego e-sklepu na ogólnopolski.

Do tej pory zamówienia online można było realizować tylko lokalnie w wybranych sklepach sieci. Teraz sieć rozszerzyła online’ową dystrybucję żywności ekologicznej z certyfikatami na całą Polskę. E-zakupy można robić na stronie www.biofamily24.pl. Sieć wysyła nie tylko tzw. produkty suche, ale także świeże - warzywa i owoce, nabiał, mięso.

W kilku miastach istnieje możliwość odbioru osobistego zamówień ze sklepów stacjonarnych. W Poznaniu usługa jest dostępna w trzech sklepach (Winogrady, ul. Murawa 2; Smochowice, ul. Olsztyńska 2; Suchy Las, ul. Obornicka 279), w Swarzędzu w placówce przy ul. Poznańskiej 49, we Wrocławiu przy ul. Dmowskiego 7 i w dwóch sklepach w Warszawie: na Sadybie przy ul. Powsińska 42 oraz na Woli przy ul. Karolkowej 28. Jeśli zamówienie zostanie złożone do godz. 18:00, będzie je można odebrać jeszcze tego samego dnia od 20:00 do 21:00 (od poniedziałku do soboty).

Chcąc realizować ogólnopolskie zamówienia operator wszedł właśnie we współpracę z firmami InPost oraz X-press Couriers. Sprawdziliśmy, jak wyglądają terminy dostaw online. I tak decydując się na Paczkomat InPost, jeśli złoży się zamówienie do godz. 13:00 od poniedziałku do piątku, paczka przyjdzie na drugi dzień, również w sobotę. Jeśli natomiast zamówienie złożone do godz. 13:00 od poniedziałku do czwartku ma dostarczyć kurier InPostu, również zostanie one dostarczone na drugi dzień. Ale tu uwaga: zamówienia piątkowe wysyłane są w poniedziałek, a wtedy dostawa jest we wtorek.

Jeśli natomiast klient zdecyduje się na dostawę za pośrednictwem kuriera X-press Couriers, jest z Poznania, Wrocławia lub Warszawy i złoży zamówienie do godz. 15:00, to otrzyma je jeszcze tego samego dnia między 19:00-22:00 (od poniedziałku do piątku). Gdy dostawa ma być zrealizowana za pośrednictwem tego dostawcy, ale w Krakowie, Lublinie, Łodzi lub Katowicach, trzeba złożyć zamówienie do godz. 10:00, a wtedy otrzyma się je tego samego dnia między 19:00-22:00 (również od poniedziałku do piątku). Płatność za zamówienia online obsługiwana jest przez PayU.

Dla zamówień powyżej 250 zł dostawa jest za darmo.

Bio Family to sieć supermarketów z artykułami bio: żywnością, kosmetykami i środkami czystości. Oferuje klientom tylko i wyłącznie certyfikowane produkty ekologiczne. Pierwszy supermarket Bio Family powstał w Poznaniu przy ul. Murawa 2 w listopadzie 2017 roku. Obecnie sieć prowadzi siedem sklepów. Ostatnie otwarcie miało miejsce 27 czerwca 2020 roku – wtedy to zaczął działać sklep w Warszawie przy ul. Karolkowej 28.

 

Katarzyna Pierzchała 4275 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.