Carrefour otworzył 10. sklep pod szyldem Supeco

Mieszkańcy Śląska Cieszyńskiego mogą od 25 lutego korzystać z oferty będącej wynikiem połączenia dyskontu i hurtowni. To dziesiąty sklep Carrefoura pod szyldem Supeco.

Na przestrzeni 550 metrów kwadratowych sklep oferuje asortyment około 3500  produktów. Klienci znajdą tam zarówno produkty świeże, jak i pakowane. Dostępny jest także wybór kosmetyków, alkoholu i chemii domowej.

Jak tłumaczy Carrefour, operator sieci Supeco, dzięki połączeniu dwóch popularnych konceptów: dyskontu i hurtowni, klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów w atrakcyjnych cenach. Jest ona skierowana tak do klientów indywidualnych, chcących zrobić codzienne zakupy, jak i do klientów biznesowych prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, którzy mogą dokonać zakupów hurtowych.

Z uwagi na uproszczoną aranżację sklepu, nawiązującą do klasycznych sklepów cash&carry, większość towarów jest sprzedawanych na paletach, niemniej jednak w Supeco dostępne są również pakowane produkty świeże, a także warzywa i owoce.

10. już sklep pod marką Supeco znajduje się przy Placu Targowym w Czechowicach-Dziedzicach i otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 07:00-21:00 oraz 10:00-17:00 w niedziele handlowe. Sklep powstał w wyniku zamkniętego wcześniej Marketu Carrefour.

 

Ilona Mrozowska 4035 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.