Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Pilsweizer rozwija sieć sklepów patronackich

Browar uruchamia drugi sklep patronacki w Tarnowie.

W sumie jest to piąty tego typu sklep.

Nowy sklep patronacki Browaru Pilsweizer powstał przy ul. Urszulańskiej (CH Oskar) - pierwszy działa przy ul. Odległej 5A. Pozostałe placówki patronackie Pilsweizera działają w Nowym Sączu, Starym Sączu i Gorlicach. Browar planuje jednak w najbliższym czasie uruchamianie kolejnych.

- Pandemia nieco spowolniła nasze plany w tym obszarze, jednak strategicznie i długofalowo na pewno chcemy mocno rozbudowywać sieć sklepów franczyzowych. Działające już kilka lat sklepy w Gorlicach, Starym Sączu, Nowym Sączu i Tarnowie przekonują nas, że ten projekt ma sens i biznesową przyszłość - komentuje Andrej Chovanec, dyrektor marketingu i członek zarządu Browaru Pilsweizer.

Koncepcja sklepów patronackich zakłada, że ok. 90% ich sprzedaży stanowi sprzedaż piw browaru Pilsweizer, a pozostałe 10% sprzedaży inne piwa - zarówno te pochodzące z innych browarów w Polsce, jak i piwa zagraniczne. W sklepach, poza piwem butelkowanym, oferowane jest również piwo z tanków leżakowych, lane, niepasteryzowane i niefiltrowane.

- Koncentrujemy się na razie na naszym regionie, czyli Małopolsce i Podkarpaciu, lecz docelowo chcielibyśmy stworzyć sieć sklepów franczyzowych na terenie całego kraju - zapowiada Andrej Chovanec.

Joanna Hamdan 11969 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.