Pepco w Atrium Molo w Szczecinie

Od pona tygodnia w szczecińskim centrum handlowym działa nowy sklep Pepco.

Pepco w Artium Molo zajmuje powierzchnię 663 mkw. i oferuje szeroki asortyment produktów – od odzieży dla dzieci i dorosłych oraz dodatki, po akcesoria do domu i artykuły dekoracyjne do wyposażenia wnętrz, a także upominki i zabawki. Sklep znajduje się na parterze galerii, obok hipermarketu Carrefour i sklepu New Yorker.

- Cieszymy się, że to właśnie nasze centrum handlowe firma Pepco wybrała na lokalizację swojego kolejnego sklepu w Szczecinie. Z jego bogatej i atrakcyjnej oferty klienci mogą korzystać już od 9 lutego - mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo. 

To nie jedyny nowy najemca centrum handlowego. W styczniu umowę na wynajem lokalu w galerii podpisała firma odzieżowa KappAhl. To jedna z najbardziej znanych sieciowych marek modowych w Polsce i w Europie Północnej. Sklep zajmie powierzchnię 665 mkw. i będzie ulokowany na parterze Atrium Molo.

- Dwie nowe, silne marki w portfolio centrum na pewno uatrakcyjnią i wzbogacą dotychczasową ofertę handlową - dodaje.

Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.