Promocyjny weekend w Focus Park

Centrum handlowe w Rybniku zaprasza wszystkich na weekendowe zakupy oraz do wzięcia udziału w akcji. Do rozdania jest 300 voucherów o łącznej wartości 15 000 zł.

W najbliższy piątek i sobotę (19 i 20 lutego) za każde wydane 150 zł na zakupy, po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów można odebrać nagrodę w postaci vouchera o wartości 50 zł do wykorzystania na kolejne zakupy.

Vouchery będą możliwe do zrealizowania 19, 20 i 22 lutego w następujących godzinach otwarcia Centrum: 19 lutego w godzinach 12:00-21:00, 20 lutego w godzinach 9:00-21:00, 22 lutego w godzinach 9:00-21:00.

Co istotne, voucher musi zostać zrealizowany w jednym punkcie handlowym i należy go wydać w całości, ewentualnie dopłacić resztę z własnych środków. Jedna osoba może uzyskać maksymalnie 2 vouchery w ramach całej akcji. Szczegóły na temat odbioru voucherów, ich realizacji oraz punktów handlowych biorących udział w akcji, znajdują się w regulaminie akcji dostępnym na stronie www.focuspark.pl oraz na stanowisku obsługi akcji (na parterze, w sąsiedztwie sklepów EMPIK oraz C&A).

Dodatkowo każdy uczestnik po odebraniu nagrody będzie mógł wesprzeć akcję charytatywną zorganizowaną przez centrum handlowe Focus Park, głosując na jedną z trzech wytypowanych wcześniej organizacji. Regulamin akcji charytatywnej w całości zamieszczony jest na stronie wwww.focuspark.pl. Głosowanie będzie miało dynamiczną formę: każdy uczestnik będzie wrzucał dwie piłeczki do specjalnego boxu, który stanie tuż przy stoisku promocyjnym. Kolor piłeczki ma ogromne znaczenie, gdyż jest przypisany do danej organizacji.

Oto fundacje, na które można oddawać głos:

- Fundacja mALI Wspaniali (www.mali-wspaniali.pl) – Fundacja działająca na rzecz Oddziału Pediatrycznego w Rybniku, dba o to, aby mali, dzielni wojownicy, mieli możliwość hospitalizacji w jak najlepszych warunkach – leczenia przez uśmiechnięty personel, w kolorowych salach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

- Fundacja Pet Petrol Rybnik (www.petpatrol.l) – Fundacja Pet Patrol Rybnik to grupa osób, których połączyła wspólna pasja: ratowanie zwierząt skrzywdzonych przez człowieka, bezdomnych, chorych. Potrzebujące zwierzęta, które trafiają pod skrzydła Fundacji, są otaczane opieką, leczone, a kiedy są już gotowe do adopcji, wolontariusze szukają dla nich nowych domów.

- Fundacja Puls-Med Blisko Ciebie (www.pulsmed.rybnik.pl) powstała z inicjatywy lekarzy i pielęgniarek pracujących w medycznym hospicjum domowym. Jednym z głównych celów tejże organizacji jest promocja opieki paliatywnej i hospicyjnej.

Akcja oddawania głosów trwać będzie także podczas kolejnych akcji pro-sprzedażowych organizowanych na terenie CH Focus Park w okresie od lutego do maja.

Po zakończeniu ostatniej akcji, oddane przez ich uczestników głosy zostaną policzone i zostaną przekazane kwoty darowizn wg zajętego przez daną organizację miejsca: I miejsce – 3 000 zł, II miejsce – 2 000 zł, III miejsce – 1 000 zł.

Joanna Hamdan 12900 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.