Yope. Naturalny żel do czyszczenia toalet

Limonka i mięta.

Żel do czyszczenia toalet szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nabłyszcza czyszczone powierzchnie, a także likwiduje nieprzyjemny zapach, pozostawiając świeży aromat limonki i mięty.

Jest skoncentrowany, wydajny i łatwo się dozuje. Jego formuła jest w 98 % pochodzenia naturalnego i zawiera: detergenty pochodzenia roślinnego, silnie oczyszczające cytrynian sodu i kwas mlekowy.

Ten ostatni, wraz z kwasem cytrynowym, wykazują działanie odkamieniające, rozpuszczając i usuwając trudno dostępne osady i rdzę. Można go używać nawet codziennie, bo jest bezpieczny dla domowników i dla środowiska. Nie szkodzi także rurom ściekowym, ekologicznym szambom ani domowym oczyszczalniom ścieków. Żel nie zawiera chloru, mocnych detergentów ani wybielaczy.

Cena za 750 ml wynosi 15,99 .

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.