IKEA i Carrefour ułatwiają odbiór zakupów

Na parkingach Galerii Carrefour w 8 polskich miastach, w specjalnie wydzielonej przestrzeni, działają Mobilne Punkty Odbioru Zamówień IKEA.

Obie firmy planują długofalową współpracę pozwalającą klientom średniej wielkości miast, w których nie ma stacjonarnych sklepów IKEA, na odbiór towarów zakupionych wcześniej w sklepie internetowym.

W związku z tym, że usługa cieszy się dużym zainteresowaniem już wkrótce kolejne mobilne punkty mogą pojawić się przed wybranymi Galeriami Carrefour.

Mobilne Punkty Odbioru Zamówień IKEA w centrach handlowych Carrefour: Galeria Sonata Sochaczew, ul. Warszawska 119; Galeria Głogów ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 12; Galeria Śląska Rybnik, ul. Gliwicka 45; Galeria Lwowska Zamość, ul. Lwowska 56; Galeria Grudziądzka, ul. Konarskiego 45; Carrefour Biała Podlaska, ul. Jana III Sobieskiego 9; Carrefour Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 10; Carrefour Siedlce, ul. Monte Cassino 77.

Mobilne Punkty Odbioru Zamówień IKEA to jedna z możliwych form zakupów w systemie zamów i odbierz. Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym klient może wybrać preferowany punkt odbioru oraz dogodny termin odbioru przesyłki. Mobilne punkty zlokalizowane są w widocznych miejscach na wybranych zewnętrznych parkingach centrów handlowych.

Joanna Hamdan 12226 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.