Herbapol-Lublin. Liściasta herbata zielona Big-Active

Z mango.

Herbata zielona z mango to pierwsza od lat nowość w portfolio liściastych herbat Big-Active. Wyrazisty smak zielonej herbaty tym razem został złamany słodyczą mango i podkreślony płatkami nagietka.

Nowość dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz online, w tym na stronie oficjalnego sklepu Herbapol-Lublin: e-herbapol.com.pl. Sugerowana cena detaliczna to 4,99 zł za opakowanie 100 g.

Herbaty marki Big-Active charakteryzują się wysoką jakością składników, pobudzącym zmysły aromatem i atrakcyjnym wyglądem.

W portfolio herbat zielonych Big-Active dostępne są zarówno warianty liściaste, jak i ekspresowe. Nie brakuje wersji klasycznych oraz tych z dodatkiem aromatów owocowych i owoców. Herbata liściasta występuje w pięciu smakach.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.