Dr. Oetker. Babeczki 5 Zbóż

Czekoladowe ze słonecznikiem i czekoladkami.

Dr. Oetker Polska wprowadza nowy produkt - Babeczki 5 Zbóż Czekoladowe ze słonecznikiem i czekoladkami. Propozycja z linii My Natural Day dostępna będzie na rynku już od marca.

Babeczki 5 Zbóż – jak wszystkie produkty z linii My Natural Day - zawierają zdrowe składniki, które uzupełniają smakowe doznania. Ich receptura oparta jest na 5 typach mąk: pszennej, orkiszowej i pełnoziarnistych: owsianej, jęczmiennej oraz żytniej. Obok nadających przewodni smak czekolady i kakao, w skład babeczek wchodzą cenne dla zdrowia dodatki: siemię lniane i nasiona słonecznika. Słodycz pochodzi z cukru trzcinowego, a soda i kamień winny odpowiadają za wyrastanie.

Babeczki 5 Zbóz są naturalnym źródłem błonnika. Co ważne, nie zawierają substancji konserwujących, barwników, oleju palmowego i syropu glukozowego.

Do mieszanki opracowanej przez specjalistów Dr. Oetkera wystarczy dodać jajka, mleko i olej, by w kilkanaście minut mieć pachnące babeczki o mocnym czekoladowym smaku. Opakowanie wystarcza na 10 sztuk babeczek. Zawiera foremki.

Cena za opakowanie 263 g – to ok. 8,70 zł.

Joanna Hamdan 12131 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.