Nasz Sklep ma już prawie 4,5 tys. sklepów

Sieć PSH Nasz Sklep liczy już 4355 sklepów franczyzowych. W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam.

W Sieradzu przy ulicy Widawskiej uruchomione zostały Delikatesy Premium o powierzchni handlowej około 120 mkw. Właściciel sklepu Roman Oganiaczyk podkreśla, że istotnym czynnikiem, który zdecydował o wyborze tego, a nie innego partnera handlowego, był w pełni polski charakter franczyzodawcy, co dla detalisty jest niezwykle ważne.

Po dostosowaniu placówki do standardów sieci oferuje ona około 4500 pozycji asortymentowych, wśród których znaczącą część stanowią produkty świeże. Obok warzyw i owoców oraz nabiału można tu znaleźć także mięso i wędliny z lokalnej wytwórni oraz poszukiwane przez klientów gatunki pieczywa. Położony przy drodze dojazdowej obiekt dysponuje dużym i wygodnym parkingiem, co, obok asortymentu, decyduje o jego gotowości do skutecznego konkurowania z położonymi nieopodal Biedronką i Dino.

W odmiennych warunkach podjęły działalność należące do Mariusza Simiota Delikatesy Sezam w Błaszkach Gruszczycach w województwie łódzkim. W typowo wiejskim otoczeniu sklep powstały na warunkach premium oferuje bogaty wybór produktów. Na powierzchni niespełna100 mkw. znaleźć można 4000 pozycji asortymentowych, w tym także produkty świeże: warzywa i owoce, mięso i wędliny, nabiał czy pieczywo. Ten sklep także dysponuje wygodnym parkingiem, zaś klienci mają do dyspozycji dwa stanowiska kasowe.

Licząca już 4355 sklepów franczyzowych sieć PSH Nasz Sklep wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Specjał.

 

 

Katarzyna Pierzchała 4355 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.