Kamikaze dla Bourjois

Jest to już piąty brand z portfolio firmy Coty, obsługiwany przez tę agencję.

Współpraca Kamikaze z marką Bourjois wystartowała w lutym, umowa została podpisana na czas nieokreślony, a jej zakres obejmie obsługę kanałów social media brandu Bourjois. Agencja odpowiada m.in. za wdrażanie planów komunikacji i kontakty z fanami w Facebooku oraz na Instagramie.

Tym samym Bourjois dołącza do dwóch innych marek z portfolio Coty, które obsługuje Kamikaze w zakresie social media: Sally Hansen, Max Factor.

Kamikaze obsługuje także brand Miss Sporty w obszarze tworzenia kontentu na region Europy Środkowo-Wschodniej oraz Rimmel przy obsłudze i aktualizacji www. W ramach tej współpracy kilka miesięcy temu agencja współtworzyła strategię związaną z repozycjonowaniem marki Miss Sporty oraz prowadziła kampanię dla niej w kanałach digital i POS w całym regionie CEE.

Współpracę z Coty agencja Kamikaze rozpoczęła w 2017 roku.

Joanna Hamdan 11954 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.