Nowa odsłona karty stałego klienta w Europie Centralnej

Klienci tej gliwickiej galerii jako pierwsi spośród innych użytkowników goodie w obiektach handlowych, mogą skorzystać z nowych rozwiązań zastosowanych w aplikacji. Umożliwiają one - oprócz skanowania paragonów - także odbiór nagród w postaci wirtualnej eKarty podarunkowej.

Do tej pory rejestrowane przez klientów paragony wymagały ręcznej weryfikacji przez pracownika centrum lub hostessę. Teraz wszystko odbywa się online w aplikacji. CH Europa Centralna w Gliwicach wprowadziła zmianę z myślą o zwiększeniu komfortu i bezpieczeństwa zakupów.

- Systematycznie udoskonalamy wszystkie rozwiązania mające zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa na jak najwyższym poziomie. Zdalny odbiór nagród za zrobione u nas zakupy w ramach programu lojalnościowego „Centralnie fajna karta” z jednej strony zdecydowanie ułatwi i usprawni otrzymanie dodatkowych bonusów, a z drugiej podniesie komfort korzystania z programu – wyjaśnia Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

Aplikacja mobilna goodie to platforma zakupowa pobrana już przez ponad dwa miliony użytkowników, dająca szybki dostęp do informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz do elektronicznych wersji gazetek zakupowych. Z goodie cashback można zyskać zwrot części wydatków za zakupy w kilkuset sklepach online.

 

Katarzyna Pierzchała 4300 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.