Somat i Samsung we wspólnej akcji

Marki przygotowały promocję dla konsumentów.

Akcja trwa od 15 lutego do 30 kwietnia br. lub do wyczerpania puli nagród. Mogą w niej wziąć udział wszyscy pełnoletni konsumenci, którzy w tym terminie zakupią określone w regulaminie zmywarki marki Samsung w dowolnym sklepie na terenie Polski.

Aby otrzymać roczny zapas produktów do zmywarki Somat, po zakupie należy podzielić się opinią na temat urządzenia na jednym ze wskazanych w regulaminie serwisów. Następnie, najpóźniej 21 dni od dokonania transakcji, zarejestrować opinię na stronie www.dodajkuchniblasku.pl (dołączając zdjęcie swojej opinii, dowód zakupu zmywarki i zdjęcie tabliczki znamionowej). Po pozytywnej weryfikacji nagrody zostaną wysłane kurierem na wskazany adres.

W ramach promocji zaplanowano zintegrowane działania marketingowe. Zrealizowany zostanie szereg działań digital, m.in. kampania display w sieci Google, formaty graficzne i video na Facebook’u, SEM. Stworzono również dedykowaną stronę internetową (www.dodajkuchniblasku.pl). Mocnym wsparciem dla komunikacji będą media własne Samsunga, w tym rozbudowana platforma eCRM. Przeprowadzone zostaną kampanie wewnętrzne w czołowych polskich sklepach z segmentu RTV/AGD oraz szereg działań POS, mających na celu nie tylko wsparcie sprzedaży, ale też promocję akcji.

Joanna Hamdan 11945 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.