Auchan dowiezie e-zakupy mieszkańcom Wrocławia

Od 15 lutego br. Auchan Retail Polska rozwija usługi łączące w sobie elementy tradycyjnej ścieżki zakupowej z zakupami online.

Od poniedziałku 15 lutego br. mieszkańcy Wrocławia mogą liczyć na dostawę produktów zamówionych na stronie https://zakupy.auchan.pl bezpośrednio do domów. Auchan otwiera też 30 nowych punktów odbioru zakupów w 6 miastach, w których usługa click&collect dostępna jest od lipca ubiegłego roku. Są to Wrocław, Kraków, Katowice, Trójmiasto, Poznań oraz Łódź.

- Wprowadzona w ubiegłym roku usługa click&collect została bardzo dobrze przyjęta przez naszych klientów, którzy docenili ogromny wybór produktów, na poziomie oferty sklepu stacjonarnego, a także możliwość dokonania sprawnych, szybkich i bezpiecznych zakupów, co nabrało szczególnego znaczenia w obliczu pandemii – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor marki, klienta, data, digital, SI i projektów Auchan Retail Polska.

Tłumaczy, że taka forma zakupów przypadła także do gustu osobom lubiącym łączyć zakupy stacjonarne i online. - Przewidujemy dalszy wzrost zainteresowania usługami tego typu, dlatego stale inwestujemy w rozwiązania e-commerce i rozszerzamy nasze usługi – komentuje.

Oferta produktowa obejmuje 8000 artykułów, w tym produkty świeże, także te na wagę, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt. Produkty zamówione na stronie https://zakupy.auchan.pl/ dostarczane będą przez sieć specjalistycznymi samochodami wyposażonymi w trzy strefy temperaturowe.

Jak ustaliliśmy, dostawy we Wrocławiu realizowane będą na terenie całego miasta, od godziny 8 do 22, przez cały tydzień, od poniedziałku do soboty. Ponadto klienci z tego miasta będą mogli odbierać artykuły zamówione poprzez opcję click&collect w czterech dodatkowych sklepach Auchan: Wrocław Korona, Wrocław Hubska, Wrocław Ustronie oraz Wrocław Zwycięska.

Nowe punkty odbioru zamówień click&collect Auchan uruchamia w 4 sklepach w Krakowie, w 11 sklepach w Katowicach i aglomeracji katowickiej, w 5 sklepach w Trójmieście oraz po 3 sklepach w Poznaniu i w Łodzi. Klienci w tych miastach składając zamówienie w sklepie internetowym Auchan będą mogli również dokonać płatności online.

Auchandirect.pl istnieje od 2011 r. W ramach tej usługi zakupy dostarczane są do domów klientów, do punktów odbioru znajdujących się w sklepach Auchan oraz do lodówkomatów na terenie Warszawy i okolic. Latem 2020 r. sieć nawiązała partnerstwo z Glovo. Obecnie już 61 sklepów w 25 miastach Auchan w całej Polsce (hiper- i supermarkety) dostarcza produkty do klientów za pośrednictwem aplikacji Glovo.

Auchan Retail Polska to sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan oraz kanałem handlu e-commerce AuchanDirect.pl

Katarzyna Pierzchała 4360 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.