Livio coraz większe

W 2020 r. sieć powiększyła się o ponad 18% i obecnie liczy 3215 sklepów.

Właśnie w Dolnośląskim oddziale Polskiej Sieci Handlowej Livio otwarty został sklep w nowym formacie Market Plus.

Jak zapewnia Livio, nowy koncept gwarantuje właścicielom świetne warunki współpracy, wysokie wynagrodzenie oraz profesjonalny serwis z bardzo dobrym poziomem cen zakupowych w firmie Specjał.

Sklep zyskał nowy wygląd, sala sprzedaży została przeorganizowana tak, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Właściwe ułożenie towaru, nowe wyposażenie z pewnością zaspokoi potrzeby zakupowe klientów i pozwoli śmiało konkurować z najlepszymi - informuje Livio.

Placówka jest zlokalizowana w miejscowości Kościerzyce a jego powierzchnia to blisko 200 mkw. Jego właścicielka szczególną wagę przywiązuje do oferty produktów świeżych, stąd w sklepie znaleźć można bardzo dobrze zaopatrzone m.in. stoisko owocowo-warzywne, ze świeżym pieczywem a także mięsno-wędliniarskie. Produkty w nich oferowane pochodzą od sprawdzonych, lokalnych producentów.

Livio należy do Grupy Kapitałowej Specjał.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.