Centra i galerie handlowe kuszą na walentynki

Jeszcze w ubiegłym roku 14 lutego życie toczyło się normalnym torem. W tym roku jest inaczej, ale galerie handlowe i tak nie próżnują. Przygotowały dla klientów atrakcje, które mają zrekompensować fakt, że nie będzie można zjeść kolacji w lokalu.

Centrum Korona we Wrocławiu z okazji walentynek przygotowało promocje w ramach której za zrobione zakupy można otrzymać książkę. Aby odebrać prezent wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł na maksymalnie dwóch paragonach i zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. W promocji biorą udział wszystkie sklepy znajdujące się na terenie centrum, przy czym paragon z hipermarketu można zarejestrować tylko jeden, a jego kwota nie może przekraczać 50 zł. Promocja obowiązuje w dniach 12-13 lutego w godzinach 12:00-19:00. Wybór książek jest bardzo duży. Na liście znajduje się ponad 100 różnych powieści miłosnych autorów, takich jak Charlotte Bronte, Jane Austen czy Truman Capote. Nie brakuje też bestsellerowych powieści napisanych przez Nicholasa Sparksa, Jojo Moyes czy Kristin Hannah, a także polskich autorów, jak Blanka Lipińska, Agnieszka Krawczyk czy Krystyna Mirek.

Galeria Krakowska natomiast okazji walentynek przygotowała strefę, w której zakochani mogą w kreatywny sposób wyrazić swoje uczucie na zdjęciu. W dniach 12-13 lutego w Hali Grodzkiej powstanie wielkie serce, które posłuży jako tło do miłosnych fotografii. Każdy, kto w tych dniach uda się na zakupy, będzie mógł zrobić sobie zdjęcie, a następnie opublikować je w komentarzu pod postem konkursowym na facebookowym profilu Galerii Krakowskiej. Będzie to nie tylko walentynkowa pamiątka, ale też szansa na wygraną. 14 lutego, w święto zakochanych, zostanie utworzony wielki album miłosnych zdjęć. Trzy osoby, których ujęcia zdobędą najwięcej reakcji, wygrają karty podarunkowe do Galerii Krakowskiej o wartości 500, 300 oraz 100 zł. Głosowanie potrwa do 17 lutego do godz. 15:00.

Galeria Północna w Warszawie zaprasza klientów do udziału w akcji pod hasłem „Wkrótce będziemy blisko” oraz „Z miłością damy radę”. Jej celem jest zachęcenie odwiedzających do wysyłania walentynek nie tylko swojej drugiej połówce, ale także rodzicom, dziadkom, najlepszej przyjaciółce czy innym bliskim osobom, na których nam zależy. Do walentynki klienci mogą dołączyć również swoje zdjęcie. Klienci mogą także wziąć udział w akcji promocyjnej, w ramach której można otrzymać maskotkę misia wielkości blisko 40 centymetrów. Aby odebrać upominek wystarczy zrobić zakupy w Galerii Północnej w dniach 6-11 lutego za minimum 150 zł na maksymalnie dwóch paragonach, a następnie zgłosić się z dowodem zakupu do Punktu Informacji w dniach 12-13 lutego. Liczba nagród jest ograniczona, o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Ponadto na terenie Galerii Północnej, w pobliżu sklepu TK Maxx został ustawiony wielki napis „I ❤ YOU”, a za nim walentynkowa animacja.

Akcję paragonową przygotowało centrum Lublin Plaza. Należy zrobić zakupy w jednym z punktów handlowych w galerii, a następnie okazać paragon z datą 11, 12 lub 13 lutego w Punkcie Obsługi Akcji na parterze centrum. Prezenty, czyli słodkie pralinki w kształcie serca (za paragon o wartości minimum 100 zł) i misie z czerwonych różyczek (za paragon o wartości minimum 200 zł), będzie można odebrać od 11 do 13 lutego w godzinach 12:00-18:00.

Pasaż Tesco zaprasza na walentynkowe zakupy do swoich centrów oraz do udziału w walentynkowym konkursie „MISIE marzą… Walentynki” na fanpage’u Pasaży Tesco (https://www.facebook.com/pasaztesco). Konkurs trwa od 8 do 14 lutego. Do wygrania 10 par walentynkowych pluszaków.

Poznań Plaza postawiło na walentynkową aranżację – podświetlaną wieżę Eiffla oraz prezenty. Wcześniej należy zrobić zakupy za łącznie minimum 200 zł w jednym z punktów handlowych w Poznań Plaza, a następnie okazać paragon z datą 12 lub 13 lutego w Punkcie Obsługi Akcji na parterze galerii. Prezenty, czyli vouchery na kolację dla dwóch osób będzie można odebrać 12 i 13 lutego w godzinach 10:00-20:00. Na klientów galerii czeka 200 voucherów do wykorzystania w restauracjach i kawiarniach Poznań Plaza: Berlin Doner Kebab, Bobby Burger, Caffe Crema, Pizza Hut Express, Salad Story, So!Coffee, Starbucks.

Sadyba Best Mall również świętuje walentynki. Z okazji zbliżającego się dnia zakochanych warszawskie centrum handlowe walentynkowe upominki. Wystarczy zrobić zakupy w jednym ze sklepów w Sadyba Best Mall na kwotę minimum 100 zł, a następnie okazać paragon z datą 12 lub 13 lutego w Punkcie Obsługi Akcji na parterze galerii. Prezenty, czyli unoszące się balony w kształcie serc, będzie można odebrać w godzinach 12:00- 18:00 w dniach 12 i 13 lutego.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.