Biedronka otworzyła trzeci Outlet

Tym razem Outlet powstał w Krakowie. Powierzchnia prawie 1000 mkw. sprawia, że jest to największe tego typu miejsce w południowej Polsce.

4 lutego br. w sklepie Biedronka przy ul. Medweckiego 21 w Krakowie został otwarty Outlet. To pierwszy obiekt tego typu w stolicy Małopolski. Powierzchnia prawie 1000 mkw. sprawia, że jest to jednocześnie największe tego typu miejsce w południowej Polsce.

Bieronka zamyka outlety i otwiera nowe

Outlety to placówki sieci Biedronka, w których klienci wybierają spośród artykułów przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Sklep wyposażony jest w 220 stołów przeznaczonych na art. przemysłowe oraz 80 regałów mobilnych.

Przy okazji wizyt w Outlecie, sieć zachęca klientów do robienia codziennych zakupów w sklepie Biedronka znajdującym się w tym samym budynku. Outlet przy ul. Medweckiego 21  jest czynny w innych godzinach niż sklep Biedronka. Funkcjonuje w godz. 10 - 18.

W lipcu 2018 r. sieć otworzyła swój pierwszy Outlet w Poznaniu. Kolejny outlet Biedronki został otwarty 14 lutego 2019 r. w Gdańsku. Trzeci powstał teraz w Krakowie.

Koncept na tyle przypadł do gustu Polakom i klientom sieci Biedronki, że w określonym czasie (np. w wakacje) po kraju przemieszczają się mobline outlety.  Wówczas przecenione produkty przemysłowe czekają na klientów na parkingach przy konkretnych sklepach sieci.

CZYTAJ TAKŻE: FRANCZYZA BIEDRONKI - W PLANACH KOLEJNE PLACÓWKI

 

 

Ilona Mrozowska 4642 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.