Podcasty Handelextra

Lockdown, wizyta w restauracji i zakupy

O luzowaniu obostrzeń od 12 lutego wiedzą już chyba wszyscy. Ale co, gdy pójdziemy do restauracji pomimo obostrzeń? I jak lockdowny zmieniły nasze całoroczne zakupy? Zapraszamy do słuchania.

Pójście do kina, teatru czy na basen już wkrótce będzie możliwe. Ale gastronomia cały czas pozostaje formalnie zamknięta, nieformalnie - część lokali działa. Jakie konsekwencje prawne może mieć dla klienta ma wizyta w takim lokalu? Tłumaczy nam Grant Thornton. Podsumowujemy też jak zmieniły się nasze spożywcze zakupy w związku pandemią - czego więcej, czego mniej i jak to z tymi wzrostami makaronów i innych było. Czy rzeczywiście więcej gotowaliśmy i jak do tego ma się rynek dań gotowych? I czy o produktach wegańskich tylko się mówi? Czy są również coraz częściej kupowane. Zapraszamy na ten przegląd najciekawszych tematów tygodnia poruszanych na portalu handelextra.pl

Naszych podcastów można słuchać również tu, a także na Spotify, iTunes i innych najpopularniejszych aplikacjach podcastowych. Zapraszamy.

Zdjęcie: Shutterstock.