OSM Piątnica wspiera Koktajle z białkiem serwatkowym

W dniach od 5 lutego do 11 marca prowadzone będą działania promocyjne.

Podczas trwającej 5 tygodni kampanii Koktajli z białkiem serwatkowym OSM Piątnica prowadzić będzie intensywne działania promocyjno-informacyjno-edukacyjne.

Produkty będą wspierane kampanią telewizyjną, działaniami digital, aktywacją z influencerami oraz komunikacją w mediach społecznościowych.

Planowane są także promocje w punktach sprzedaży oraz obecność w e-gazetkach handlowych.

Koktajle z białkiem serwatkowym to nowa kategoria produktów, w których składzie występuje świeże, nieprzetworzone białko serwatkowe, będące najbardziej wartościowym białkiem mleka.

Koktajle z białkiem serwatkowym z Piątnicy dostępne są w 3 wariantach smakowych: Malina, granat i żeń-szeń, Mango, marakuja i owies oraz Banan, agrest i błonnik, a każda butelka zawiera aż 28 gramów pełnowartościowego białka.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.