Biedronka z megapromocją na piwo

Tylko w piątek, 5 lutego wystarczy kupić 12 piw by drugie tyle otrzymać gratis.

Biedronka przygotowała na koniec tygodnia prawdziwą promocyjną bombę. Tylko w ten piątek, wybrane piwa butelkowe marek: Carlsberg, Desperados, Heineken, Karmi, Lech Free, Somersby, Žatecký i Żywiec można nabyć z rabatem do 100% posługując się aktywną kartą Moja Biedronka.
 
Przy zakupie 24 butelek naliczony zostanie rabat o wartości 12 najtańszych butelek (a gdy są w tej samej cenie – o wartość 12 z nich). Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne, które można mieszać dowolnie.
 
Z promocji można skorzystać tylko raz. 12 piw za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka. Oferta obowiązuje wyłącznie 5 lutego lub do wyczerpania zapasów.
 
Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.