E-zakupy w Biedronce już w 31 miastach

Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kielce i Opole - o te miasta poszerzyła się właśnie lista miejsc, gdzie bez wychodzenia z domu można zrobić zakupy w Biedronce. A to wszystko dzięki współpracy z Glovo.

Sklep internetowy Biedronki działa już we wszystkich stolicach polskich regionów i największych polskich metropoliach. Ogółem zamówienia można składać w 31 miastach.

Klienci Biedronki mają dostęp online do ponad 2000 produktów w cenach, które oferowane są w sklepach stacjonarnych, w tym do produktów najświeższych i mrożonych, dostarczanych w specjalnych opakowaniach termicznych.

W styczniu w aż 75% transakcji w sklepie internetowym Biedronki znajdowały się produkty z kategorii owoce i warzywa. Wzrost zainteresowania kupowaniem naturalnych produktów z tej grupy jest widoczny nie tylko w e-sklepie, ale również w sklepach stacjonarnych sieci. W 2020 roku w porównaniu z 2019 r. najbardziej wzrosła w nich sprzedaż: sałaty, kapusty, papryki, czosnku, grzybów, bananów, winogron i melonów.

- Zakupy online mogą być alternatywą szczególnie dla osób, które powinny unikać odwiedzania sklepów. Dodatkowo bardzo cieszy nas fakt, że produkty najzdrowsze, czyli warzywa i owoce stają się dla wielu naszych klientów niezwykle istotnym elementem codziennego pożywienia – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny sieci Biedronka. - Dodanie kolejnych czterech miast do naszej oferty to najlepszy dowód na to, że klienci Biedronki polubili ten sposób zakupów – uważa.

Dostawy są kompletowane przez pracowników sieci i realizowane przez kurierów Glovo w 31 miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Grudziądzu, Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Tychach, Częstochowie i Bytomiu. Od teraz także w Elblągu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach i w Opolu. Zamawianie przez Glovo jest wygodne także z uwagi na brak limitów wagowych dostawy. Zamówienia można składać w godzinach 10-22.30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu jeszcze wcześniej, bo od 8:00.

E-zakupy w sklepie internetowym Biedronki dają również klientom możliwość dokonywania zamówień i odbioru zakupów w niedziele niehandlowe. W najbliższą niedzielę, 7 lutego, zakupy przy użyciu aplikacji Glovo będą dostępne w 16 miastach: Gdyni, Gdańsku, Olsztynie, Toruniu, Łodzi, Warszawie, Białymstoku, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Chorzowie, Bydgoszczy, Szczecinie, Sopocie.

 

Katarzyna Pierzchała 4285 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.