"Dzielmy się tym co dobre"

Pod takim hasłem ruszyła wielka loteria Hochland.

W nowej loterii Hochland każdego dnia 5 osób wygrywać będzie po 1000 zł, a do pięciu szczęśliwców trafią nagrody główne – każdy z nich otrzyma po 100 000 zł.

Mechanizm loterii jest prosty. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić dowolny produkt Hochland w promocyjnym opakowaniu i widniejący na nim kod zarejestrować w trakcie trwania loterii na stronie www.loteria-hochland.pl.

Ponadto w tegorocznej loterii Hochland wspierać będzie Polską Akcję Humanitarną i jej program dożywiania dzieci - Pajacyk. W dzielenie się dobrem Hochland zaangażuje wszystkich uczestników akcji. Każdy rejestrując kod z opakowania promocyjnego pomoże w realizacji celu charytatywnego. Po zakończeniu loterii Hochland przekaże Polskiej Akcji Humanitarnej 100 000 zł.

Akcja wspierana będzie promocją 360° - informacje na temat loterii obecne będą w spocie telewizyjnym, digitalu oraz social mediach. Loteria Hochland będzie również objęta promocją prasie handlowej i w ramach działań public relations.

Loteria potrwa do 28 marca.

Za organizację akcji odpowiada agencja Albedo Marketing, Zakup mediów koordynuje Value Media, Działania PR prowadzi Quality Public Relations.

Joanna Hamdan 12136 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.