Maria Cieślikowska żegna się z Carrefourem, jest nowy dział komunikacji w firmie

Od 1 lutego w Carrefour Polska funkcjonuje nowy dział komunikacji, na którego czele stanęła Izabella Rokicka, zastępując tym samym wieloletnią rzecznik prasową Marię Cieślikowską.

Izabela Rokicka ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Pracowała między innymi w firmach branży budowlanej, odpowiadając za komunikację wewnętrzną, PR, obszar CSR oraz public affairs. Zakładała i przez 11 lat prowadziła Fundację „Budujemy Przyszłość”. Angażuje się w promowanie idei dialogu społecznego, zrównoważonego rozwoju, promocję kobiet w biznesie oraz komunikację i współpracę z lokalnymi społecznościami. Jest absolwentką Uniwersytetu w Sztokholmie i London School of Public Relations.

- Bardzo się cieszę z wyzwania, jakim jest budowa nowego Działu w Carrefour Polska, i zamierzam w pełni zaangażować się w realizację nowych, strategicznych zadań komunikacyjnych – powiedziała Izabella Rokicka.

Do nowego działu został włączony dotychczasowy dział komunikacji zewnętrznej i PR, zaś jego dotychczasowy dyrektor i rzecznik prasowy - Maria Cieślikowska - rozstała się z firmą.

Carrefour Polska "dziękuje jej za wieloletnie zaangażowanie w budowanie wizerunku firmy i wszystkie działania komunikacyjne".

Tareck Ouaibi, dyrektor generalny Carrefour Polska, tłumaczy, że zmiany mają na celu połączenie dotychczasowych kompetencji działu relacji zewnętrznych i PR oraz zespołów odpowiedzialnych za komunikację wewnętrzną i wizerunek pracodawcy, tworząc jeden Dział Komunikacji.

Carrefour to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów  w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest  również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

 

Ilona Mrozowska 4044 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.