Winyle w Biedronce

W sklepach sieci rozpoczął się właśnie Festiwal Płyt Winylowych, na którym znaleźć można winyle w cenie 49,99 zł.

Wśród wykonawców, których albumy pojawiają się na Festiwalu Biedronki będą m.in.: Bryan Adams, Aerosmith oraz Frank Zappa i Krystian Zimerman.
 
Pojawią się także przedstawiciele trip-hopu jak Massive Attack, reggae (Bob Marley & The Wailers) i jazzu, reprezentowanego choćby przez trio Oscara Petersona i samego Charliego Parkera. Dostępna będzie również muzyka metalowa, filmowa, pop i punk.
 
Biedronka sięgnęła nie tylko po klasykę gatunków, ale i współczesne produkcje, na co powinni zwrócić uwagę m.in. fani Marilyna Mansona, Michaela Kiwanuki czy Imagine Dragons.

Ponadto od 1 do 13 lutego obowiązuje dodatkowa promocja - przy zakupie dwóch czarnych krążków, druga płyta będzie tańsza o połowę.

Oferta Festiwalu Płyt Winylowych może się różnić w zależności od sklepu i obowiązuje we wszystkich sklepach sieci z nielicznymi wyjątkami.

Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.