Ruszył pierwszy nowy Lidl w tym roku

W czwartek 28 stycznia sieć otworzyła nowy sklep w Chyliczkach przy ul. Wschodniej. Według wyliczeń handelextra.pl Lidl Polska prowadzi już 762 sklepy w Polsce.

Nowy sklep sieci jest dość duży jak na Lidla - ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw. Pracować w nim będzie ponad 25 osób, od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 23, a w niedziele handlowe od 9 do 21. Zmotoryzowani klienci mają 115 miejsc parkingowych.

Tradycyjnie już w placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz zużytego powietrza, wykorzystany na cele ogrzewania obiektu oraz pełne energooszczędne oświetlenie LED – zarówno wewnątrz obiektu, jak i na parkingu wraz ze sterowaniem oświetleniem mającym na celu optymalizację jego zużycia.

Według wyliczeń handelextra.pl Lidl Polska prowadzi już 762 sklepy w Polsce.

Katarzyna Pierzchała 4155 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.