Anna Prymakowska wiceprezesem OEX E-Business

W styczniu br. do OEX E-Business, spółki specjalizującej się w usługach logistycznych dla e-commerce, dołączyła Anna Prymakowska. Jako wiceprezes zarządu będzie odpowiadała za sprzedaż i marketing oraz ekspansję na rynki zagraniczne.

Zadaniem nowej wiceprezes będzie stworzenie i zrealizowanie strategii w obszarze sprzedaży i marketingu, która wzmocni rozpoznawalność spółki na rynkach zagranicznych i pozwoli na zwiększenie operacji międzynarodowych.

- Wspieramy klientów nie tylko w wymiarze operacyjnym, ale również oferując strategiczne doradztwo w obszarze logistyki dla e-commerce, co wyróżnia nas spośród konkurencji – mówi Artur Wojtaszek, prezes zarządu OEX E-Business. Dodaje, że przyjęta strategia na najbliższe trzy lata zakłada dynamiczny rozwój spółki w obszarze 4PL. - Jestem przekonany, że zróżnicowane kompetencje zespołu będą solidnym fundamentem do realizacji celów biznesowych i będą miały bezpośredni wpływ również na rozwój biznesu naszych klientów – uważa.

Anna Prymakowska jest związana z branżą e-commerce od 2010 r. Odpowiadała za sprzedaż m.in. w jednej ze spółek Naspers Group oraz w spółce Groupon realizując strategię sprzedaży w EMEA. W ostatnich latach była związana z Merlin Group, najpierw w roli dyrektora handlowego, a od 2017 r. piastując stanowisko prezesa zarządu.

OEX E-Business specjalizuje się w obsłudze logistycznej sektora e-commerce, materiałów POS i programów lojalnościowych. Zarządza hubem logistycznym dedykowanym obsłudze e-commerce. Realizuje projekty dla kilkuset podmiotów z tego sektora, największych koncernów FMCG, branży farmaceutycznej i finansowej. Spółka oferuje usługi logistyczne: od zarządzania dostawcami, magazynowania i kompletowania zamówień, przez szeroką dystrybucję, po sprzedaż produktów dostępnymi narzędziami offline i online wraz z budowaniem świadomości marek na rynku.

Katarzyna Pierzchała 4155 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.