Eurospar w Pile otwarty

To 44. sklep po zmianie szyldu na Spar.

Sklep znajduje się w Centrum Handlowym IBI, przy Al. Powstańców Wlkp. 162. Wcześniej w tej lokalizacji działał sklep Piotr i Paweł.

Placówka prowadzona jest przez niezależnego partnera detalicznego i ma 1276 mkw. sali sprzedaży. Wśród szerokiej gamy produktów oferowanych w sklepie, dostępne jest pieczywo i wędliny wypiekane na miejscu, a także bogaty wybór asortymentu garmażeryjnego, w tym dań ciepłych.

- Supermarket w formacie Eurospar jest największą placówką handlową, jaką proponujemy klientom w Polsce. Można tam znaleźć dedykowane stoiska z wędlinami, serami, ciepłe pieczywo, a nawet w niektórych – kawiarnię. Szeroki asortyment w atrakcyjnych cenach to wizytówka sieci Spar - mówi Wayne Hodson, prezes zarządu Wasz Sklep Spar.

- Warto zaznaczyć, że większość placówek Spar – tak jak ta w Pile – jest prowadzonych przez niezależnych partnerów detalicznych, czyli polskich przedsiębiorców. To oni dają zatrudnienie i wspierają lokalne społeczności w całej Polsce. Cieszymy się, że są częścią naszej międzynarodowej rodziny Spar - podkreśla Wayne Hodson.

Joanna Hamdan 11948 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.