Koncept Easy Auchan nabiera tempa

Auchan Retail Polska i bp zapowiadają otwarcie kolejnych 6 sklepów w nowym formacie convenience na stacjach benzynowych bp w Warszawie i Krakowie.

Przypomnijmy. Pierwszy pilotażowy sklep Easy Auchan ruszył 19 listopada ub.r. na stacji bp Reduta w Warszawie. Zgodnie z zapowiedzią obu firm, w grudniu 2020 otwarto jeszcze dwa punkty Easy Auchan –  17 grudnia na stacji bp Radość, przy ul. Patriotów 317 oraz 23 grudnia na stacji bp Wesoła, przy ul. Trakt Brzeski 50. Stworzenie nowej marki sklepów jest wynikiem podjęcia strategicznej współpracy obu firm na polskim rynku w listopadzie 2020 r.

W sklepach Easy Auchan na stacjach bp można zrobić bieżące zakupy, zaopatrzyć się w przekąski na drogę, czy zamówić produkty w opcji z dostawą do domu. Punkty Easy Auchan są także miejscem odbioru zakupów realizowanych w opcji Click&Collect za pośrednictwem platformy Auchan Direct.

Oferta sklepów Easy Auchan zawiera ponad 1900 produktów, w tym artykuły spożywcze, a także środki chemiczne, produkty BIO i wegańskie. Oferta produktowa zawiera ponad 320 produktów marek własnych Auchan, w tym gamę produktów Pewni Dobrego. Sklepy Easy Auchan są otwarte, podobnie jak stacje benzynowe bp, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Joanna Hamdan 12246 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.