PGZ Kupiec: Klienci odjechali wygranymi fiatami

Dwóch szczęśliwców odebrało samochody osobowe, które były nagrodami głównymi w loterii organizowanej przez Polską Grupę Zakupową Kupiec.

Fiatem 500 Hybrid odjechała pani Justyna z miejscowości Woźniki na Śląsku, a fiatem Tipo pan Filip z Wrocławia. W uroczystym przekazaniu samochodów udział wziął prezes zarządu PGZ Kupiec Marcin Bańka (na zdjęciu w środku) oraz właściciele sklepu „Olivia”, w którym padła jedna z głównych nagród.

W ramach loterii w ręce klientów w całej Polsce trafiły również cztery vouchery na wakacje marzeń o wartości 5000 zł każdy, osiem voucherów na weekend we dwoje o wartości 1000 zł każdy oraz 40 kart przedpłaconych na zakupy o wartości 500 zł.

Promocja konsumencka pod nazwą „Loteria na 2 auta” trwała przez 2 miesiące i realizowana była przy współpracy z 18 producentami znanych marek. Aby wziąć w niej udział wystarczyło zrobić zakupy za minimum 25 zł brutto na jednym paragonie lub fakturze, kupując minimum 1 dowolny produkt promowanych marek i zarejestrować dowód zakupu na dedykowanej stronie internetowej lub wysłać jego numer w formie wiadomości sms. W loterii można było wziąć udział dowolną liczbę razy.

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 284 placówek zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego. Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ Kupiec są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury.

 

 

Katarzyna Pierzchała 4176 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.