Nowy sklep Leroy Merlin w Kutnie

W drugiej połowie 2021 r. w Kutnie zostanie otwarty sklep Leroy Merlin. Rekrutacja pracowników już trwa.

Sklep o powierzchni prawie 7 500 mkw. powstaje przy ulicy Tadeusza Kościuszki 72. Będzie to największy w powiecie sklep dla domu i ogrodu, w którym klienci będą mieli dostęp do ponad 36 000 dostępnych od ręki produktów potrzebnych do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu.

Klienci będą mogli również skorzystać z profesjonalnej strefy projektowej, gdzie projektanci będą mogli przygotować projekt kuchni, łazienki czy innego pomieszczenia.

- W nowym sklepie dla pasjonatów domu i ogrodu, klienci otrzymają największy wybór produktów w jednym miejscu, wyjątkową obsługę i bogatą ofertę usług towarzyszących. Stali klienci - zarówno indywidualni jak i profesjonaliści - będą mieli dostęp do atrakcyjnego programu lojalnościowego - powiedział Radosław Głowacki, dyrektor sklepu.

Poza usługą projektowania łazienki i kuchni, klienci nowo powstającego sklepu będą  mogli skorzystać z całej gamy usług, m.in.  montażu, szycia np. zasłon, docinania płyt w profesjonalnej stolarni, a także transportu zakupionych produktów z wnoszeniem.

Sklep w Kutnie, tak jak inne sklepy w sieci Leroy Merlin, jest  przyjazny zwierzętom i klient będzie mógł przyjść na zakupy ze swoim czworonożnym przyjacielem. 

Nowa placówka zatrudni 102 osoby. Poszukiwani są koordynatorzy ds. logistyki sklepu, koordynatorzy ds. sprzedaży, koordynatorzy kas, doradcy klienta, logistyków i magazynierów (informacje o aktualnych rekrutacjach dostępne są na stronie www.kariera.leroymerlin.pl).

Leroy Merlin to sieć 66 sklepów wielkopowierzchniowych z ofertą dla domu i ogrodu.

Ilona Mrozowska 3973 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.