Red Bull. Red Bull Zero

Zero cukru, zero kalorii, 100% "skrzyyydeł".

Wraz z początkiem 2021 roku Red Bull prezentuje najnowszą odsłonę swojej oryginalnej linii napojów energetycznych.

Red Bull Zero to orzeźwiająca alternatywa dla tradycyjnych napojów bez cukru. Red Bull Zero zapewnia tą samą dawkę energii, co Red Bull Energy Drink, ale bez cukru i bez węglowodanów. Nowy produkt daje konsumentom wybór – od teraz mogą oni cieszyć cieszyć się smakiem produktu o zerowej zawartości cukru, innym niż Red Bull Sugarfree.  

Oferując tą samą dawkę energii, co Red Bull Energy Drink, Red Bull Zero świetnie sprawdza się podczas nauki, długiego dnia w pracy lub  wieczornego treningu.

Red Bull Zero jest dostępny w 250 ml szaro-srebrnych puszkach, które od 23 grudnia ubiegłego roku dostępne są w sieci sklepów Żabka, a od 2 lutego pojawią się także w sprzedaży w innych sklepach na terenie całej Polski.

Joanna Hamdan 11973 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.