Wolt już dowozi w Łodzi

Na platformie łodzianie mogą wybierać dania m.in. z kuchni azjatyckiej, włoskiej, orientalnej, polskiej, wegańskiej, a także amerykańskiej.

- Kulinarna mapa Łodzi obfituje w wiele ciekawych i wyjątkowych restauracji. Dlatego kwestią czasu było uruchomienie dostaw właśnie w tym miejscu. Przygotowując się do tego, musieliśmy mieć pewność, że nasza usługa będzie wyróżniała się krótkim czasem dowozu, a także jakością obsługi ze strony kurierów oraz centrum obsługi klienta - mówi Agata Polityło, general manager w Wolt Polska.

Zarówno strona, jak i aplikacja Wolt umożliwiają złożenie szybkiego zamówienia za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Następnie klient może na bieżąco śledzić jego status od przygotowania posiłku w restauracji, aż po dostawę pod swoje drzwi. Może także w każdej chwili skontaktować się z centrum obsługi klienta Wolt.

Aktualnie z dostaw Wolt mogą korzystać mieszkańcy Śródmieścia, Starego Miasta, Helenowa, Marysina Dolnego, Kozin, Starego Polesia, Karolewa, Górniaka, Księżego Młynu. Zasięg dowozu będzie systematycznie powiększany, a aktualną mapę można sprawdzić w aplikacji lub na stronie firmy. Koszt dostawy zaczyna się od 3,99 zł.

- Utrzymanie wysokiego standardu usług jest dla nas najważniejsze, dlatego też zasięg dostaw będziemy rozwijali stopniowo – najpierw w obszarze obejmującym najlepsze restauracje w centrum i jego okolicy. Jednak w niedługim czasie planujemy rozszerzyć zasięg dostaw o kolejne osiedla. Takie podejście umożliwia nam dostarczenie gorącego posiłku pod każdy adres w obszarze dowozu i jednocześnie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników - dodaje Agata Polityło.

Wśród lokali partnerskich znajdują się m.in. Roni Burger, Ramenownia, Pasibus, Etno Cafe, Raan Raan Pasta Italiana, Papuvege, Manekin.

Ponadto w aplikacji Wolt można znaleźć różne oferty promocyjne z wybranych restauracji, które zmieniają się regularnie (tzw. Wolt Specials).

Aktualnie trwa promocja "Blue Week" na start, w ramach której dostępna jest 20% zniżka na wybrane dania z restauracji m.in. w Tel Aviv Urban Food, Otwarte Drzwi czy Krowarzywa. Ponadto każdy nowy klient Wolt w Łodzi na start otrzymuje zniżkę 30 zł z kodem HELLOLODZ (3 x 10 zł na pierwsze zamówienia w dostawie).

Obecnie w Polsce Wolt rozwozi dania w 8 miastach. Niebieskich kurierów można spotkać również na ulicach ponad 120 miast w 23 krajach w Europie i Azji. Dostawy Wolt realizowane są za pomocą rowerów, skuterów i samochodów. Aplikację Wolt można pobrać za pomocą Google Play lub App Store.

Joanna Hamdan 11973 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.