Sawex Foods wkracza na Frisco.pl

Wyprane produkty z portfolio producenta od połowy stycznia dostępne są w internetowym sklepie na terenie Warszawy i okolic.

Sawex Foods chce w ten sposób zwiększyć możliwość dotarcia ze swoim asortymentem do Polaków, również tych preferujących zakupy spożywcze w sieci, które zyskały w ubiegłym roku wyjątkową popularność.

Do oferty sklepu internetowego Frisco.pl, który oferuje tysiące produktów spożywczych i gospodarstwa domowego z dostawą prosto pod drzwi dołączyły właśnie kasze marki Halina (jęczmienna, gryczana, bulgur, kuskus i jaglana), ryże Britta (brązowy i dziki&parboiled), ryż biały Sotto oraz bezglutenowe mieszanki do wypieku ciast i pizzy Ocelio.

- Cieszymy się, że stałe rozszerzanie dystrybucji pozwala na nam dotrzeć do coraz większej ilości kuchni. Mamy nadzieję, że produkty naszych marek będą stale gościć w polskich domach i sprawiać, że gotowanie i jedzenie będzie smakowitą przyjemnością – mówi Katarzyna Świętochowska, wiceprezes zarządu Sawex Foods.

Joanna Hamdan 11973 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.