Grupa Maspex. Play! Woda&Owoce i Kubuś Waterrr

Z nowymi arbuzowymi smakami.

Kubuś wprowadził nowe, arbuzowe smaki w dwóch liniach produktów. W ofercie Play! Woda&Owoce pojawił się wariant jabłko-arbuz-czereśnia, a druga nowość to arbuzowy Kubuś Waterrr.

Play! Woda&Owoce Jabłko-Arbuz-Czereśnia dołącza do pozostałych standardowych propozycji łączących soki owocowe z wodą, oferując smak arbuzowy oraz maksymalnie prosty skład bez dodatku cukru, bez barwników i bez konserwantów. Dzięki praktycznej butelce z dzióbkiem produkt może towarzyszyć dziecku wszędzie.

Arbuzowy team zasila również Kubuś Waterrr, który dzięki zwiększonej zawartości soku owocowego do 20% i niezmiennej recepturze bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego i bez barwników, gwarantuje fantastyczny smak i orzeźwienie. Do uwielbianych przez dzieci grafik ze zwierzętami morskimi na etykietę dopłynął rekin młot. Wygodne opakowanie i korek niekapek zapewniają dobrą i bezpieczną zabawę w każdych warunkach.

Joanna Hamdan 12246 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.