Nowa drukarka od Sato

Firma rozbudowuje gamę rozwiązań do etykietowania, wprowadzając na rynek nową mobilną drukarkę PV4, która ma na celu zapewnienie operatorom większej wydajności na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

Światowy lider w rozwoju rozwiązań w zakresie auto-ID i etykietowania zaprojektował drukarkę do zadań wykonywanych w ruchu, w szerokim zakresie środowisk wymagających sprawnego działania i w których wydajność oraz precyzja mają kluczowe znaczenie – takich jak centra logistyczne i dystrybucyjne.

Według producenta urządzenia sektory te, a także wiele innych, są podatne na słabą jakość i niedokładność systemów etykietowania, które mogą doprowadzić do mniejszego zadowolenia klientów. PV4 to rozwiązanie, które stworzono, aby uniknąć tych problemów i zapewnić pracownikom z wielu branż znaczące korzyści w zakresie wydajności, produktywności i zrównoważonego rozwoju.

Producent zachwala, że najnowsza drukarka firmy Sato jest lekka, wytrzymała i wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, co czyni ją idealną do pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Urządzenie zapewnia również wiele interfejsów drukowania, umożliwiając drukowanie w wysokiej jakości, z duża prędkością i niewielkim kosztem w wielu sytuacjach wymagających szybkiego tempa pracy.

PV4 cechuje się wysoką prędkością drukowania wynoszącą 127 mm/s (5 ips) i rozdzielczością 8 pkt/mm (203 dpi), umożliwiając zadruk etykiet w najwyższej jakości. Posiada również wbudowane emulacje innych producentów, co pozwala na integrację tego urządzenia z już istniejącymi, bez zakłócania dotychczasowych operacji i obniżania wydajności.

Drukarka PV4 jest nowym produktem serii PV i należy do rodziny drukarek 3” i 4”. Jest ona również w stanie wydrukować więcej informacji na etykietach w porównaniu z mobilnymi drukarkami PV3 lub PW2NX, które również są dostępne w ofercie firmy Sato.

Dodatkowo drukarka ta znacznie przewyższa wydajnością drukarkę MB4. PV4 odznacza się większą prędkością drukowania, lepszym połączeniem WiFi i wydajnością interfejsu Bluetooth w porównaniu z innymi urządzeniami. Nowa drukarka przenośna przeszła testy upadku z wysokości 1,8 metra i dysponuje czterokrotnie bardziej pojemnym akumulatorem, aby zapewnić dłuższy czas użytkowania.

 

Katarzyna Pierzchała 4176 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.