Znana jest trzecia lokalizacja sieci Primark w Polsce

Primark, międzynarodowa marka odzieżowa, podpisała umowę najmu na otwarcie sklepu w centrum handlowym, którego właścicielem jest ECE Polska.

Na zdjęciu: Maciej Podwojski, area manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy

Primark otworzy nowy sklep w Silesia City Center w Katowicach w 2023 r. Umowa już podpisana. Placówka zajmie ponad 3 600 mkw. powierzchni handlowej i będzie oferować kolekcje zgodne z trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę, kosmetyki oraz wyposażenie domu. W ofercie znajdą się produkty wykonane z materiałów organicznych oraz pochodzących ze zrównoważonych źródeł i recyklingu.

- Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic - Maciej Podwojski, area manager w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy tak komentuje otwarcie nowego sklepu.

Z kolei Monika Pyszkowska, dyrektor regionalna działu center management w ECE Marketplaces na Polskę, Słowację i Czechy, uważa, że pojawienie się tego znanego na całym świecie detalisty wzmocni obecną ofertę marek w Silesia City Center.

Sieć Primark obecna jest w Polsce na razie z jednym sklepem - w Galerii Młociny w Warszawie, a w związku ze zbliżającym się otwarciem drugiego sklepu w Polsce, w Centrum Handlowym Posnania w Poznaniu, które nastąpi w tym roku, firma prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska. Oferty dotyczą pracy w pełnym oraz niepełnym wymiarze godzin, zarówno wieczorami, jak i w weekendy, co oznacza, wiele możliwości zatrudnienia, odpowiadających różnym stylom życia.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5273 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.